Google AdWords, które przynosi zyski!

Naszym celem jest pomnożenie Twojego kapitału, który włożysz w kampanie AdWords. Jeżeli chcesz mieć efektywną kampanię to przejdź niżej

Dowiedz się wiecej

Chcesz pozyskać więcej klientów?

Z nami ich zdobędziesz!

Nasze kampanie w Google AdWords są szyte na miarę. Staramy się wejść w rolę klienta Twojej firmy i stworzyć jak najlepszą drogę do sprzedaży Twoich produktów, przy tym zmniejszając budżet kampanii i zwiększając efektywność reklamy.

Czy wiesz, że bycie na górze nie musi być drogie?

Świetnej jakości reklama to tania reklama

Dobrze przygotowana i wycelowana reklama pozwala osiągnąć znakomite efekty. Lepsza jakościowo reklama jest wyświetlana wyżej w wynikach wyszukiwania, a co najciekawsze, że czym lepsza reklama to mniej za nią płacisz. Obiecujemy Ci, że znami wykorzystasz cały potencjał reklamowy.

Nasze kampanie Google AdWords

Precyzyjne targetowanie

Wcielamy się w rolę Twoich klientów i określamy, jak działają, kim są oraz jak do nich dotrzeć. Dzięki temu każda Twoja złotówka wydana na reklamę nie będzie wyrzucana w błoto.

Systematyczna optymalizacja

To podstawa każdej dobrze zrobionej kampanii. Systematycznie optymalizujemy każdą kampanie, aby przynosiła jak najlepsze efekty.

Wzrost sprzedaży

Sprzedaż - najważniejszy segment każdej firmy. Wzniesiemy Twój biznes na wyższy poziom sprzedaży redukując przy tym koszty reklam.

Starannie dobrane słowa kluczowe

Klienci wyszukując produktów/usług w wyszukiwarce Google wpisują słowa kluczowe - to dla tego one są tak ważne. Dobrze dobrane słowa kluczowe to podstawowy czynnik wpływający na jakość reklamy.

Konfiguracja Google Analytics

Skonfigurujemy odpowiednio Google Analystic, aby móc śledzić zachowania użytkowników na stronie internetowej oraz zbierać jak najwięcej danych do optymalizacji kampanii reklamowych.

Pomoc

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie oraz szybki kontakt. Nigdy nie owijamy w bawełne i rzetelnie mówimy, jak wygląda dana sytuacja.

Jak działamy?

Analiza Twojego biznesu

Na wstępnie sprawdzimy na czym polega Twój biznes oraz przyjrzymy się Twojej konkurencji. Dowiemy się, jakie są Twoje cele biznesowe oraz oczekiwania wobec reklamy. Wybierzemy strategię kampanii oraz zaproponujemy Tobie optymalny budżet na reklamy.

Precyzyjne targetowanie

Na tym etapie ustalimy kim są Twoi potencjalni klienci, w jaki sposób Ciebie wyszukują - jakich słów kluczowych używają. Wybierzemy najbardziej opłacalny sposób dotarcia do nich.

Konfiguracja reklam

Stworzymy i skonfigurujemy Twoje konto Google Analystic oraz Google AdWords. Konfiguracja Google Analystic pomoże ustalić, skąd jest ruch na Twojej stronie internetowej oraz jak on przepływa. W Google AdWords skonfigurujemy Twoje reklamy tak, aby docierały do Twoich przyszłych klientów, jak najniższym kosztem.

Optymalizacja i raportowanie

Codzienna optymalizacja reklam to najważniejszy segment każdej kampanii Google AdWords, zwracamy szczególną uwagę na to. Skuteczna optymalizacja to wartościowe wejścia na Twoją stronę niskim kosztem. Będziesz dostawać cotygodniowy raport ze stanu reklam.

Osiągnięcie celów

Wreszczcie doszliśmy do najprzyjemniejszej dla Ciebie chwili - osiągnięcia zakładanego celu biznesowego. Nasza praca na tym poziomie się kończy, oczywiście możemy kontynuować współpracę wyznaczając coraz to nowe większe cele biznesowe.

quote
Po kontakcie z nami, jedynym Twoim problemem będzie większa ilość obsługiwanych klientów.
.

Kamil Łukaszewicz
CEO & Founder CreateBrand