Chcesz wiedzieć, co zmienić na stronie, aby lepiej sprzedawała?

Nasze audyty stron internetowych są przeprowadzane z największą uwagą na błedy, które ograniczają Twoją sprzedaż. Dowiedz się więcej, co zrobić na stronie, aby więcej sprzedawała i przyciągała wiecej klientów i zjedź niżej!

Dowiedz się wiecej
features-img

Co zrobić, aby strona wiecej sprzedawała?

Przekształć swoich odwiedzających w kupujących!

Pomożemy zwiększyć Tobie sprzedaż analizując Twoją stronę internetową. Twoja strona internetowa to wizytówka Twojej firmy, to Twój brand. Sprawdź, co jest zrobione nieefektywnie na Twojej witrynie! Naszym głównym aspektem audytu Twojej witryny jest pokazanie Tobie, które rozwiązania zawodzą i trzeba je poprawić. Ciągłe doskonalenie, daje wymierne wyniki!

Czy aspekty techniczne też mają znaczenie?

Dbaj o wygodę klientów, a oni na pewno to docenią!

Szybkość działania Twojej witryny, jej estetyczność oraz drogi poruszania się po niej znaczą bardzo dużo! Kto u Ciebie będzie kupował, jak na prezentacje produktu przez Twoją strone internetową trzeba czekać wieczność, a kto u Ciebie kupi, jak nikt nie będzie potrafił poruszać się po Twojej witrynie? Zadbaj z nami o jakość Twojej strony!

features-img

Nasze Audyty

Mouse tracking

Analiza mouse trackingu czyli śledzenie ruchów myszy pozwoli nam określić na jakie elementy Twojej strony internetowej zwracają uwagę użytkownicy. Dzięki temu narzędziu będziesz mógł wstawić wartościowe treści w te miejsca.

Analiza wydajności

Pokażemy Tobie słabe punkty Twojej witryny w kwestiach wydajnościowych. Dzięki temu będziesz mógł przyspieczyć działanie i stabilność Twojej witryny.

Analiza efektywności

Przeanalizujemy Twoją witrynę pod kątem sprzedażowym. Zwrócimy Twoją uwagę na segmenty strony internetowej, które trzeba poprawić, aby zamienić Twoich odwiedzających w kupujących.

Analiza SEO

Zagłebimy się w analizę zawartości Twojej strony internetowej pod względem efektywności wyszukiwania Twojej firmy w wyszukiwarkach np. Google. Zaproponujemy Tobie ciekawe propozycje, aby podnieść odwiedzalność Twojej witryny.

Konfiguracja Google Analytics

Skonfigurujemy odpowiednio Google Analystic, aby móc śledzić zachowania użytkowników na stronie oraz zbierać jak najwięcej danych do zwiększania efektywności Twojej strony.

Pomoc

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie oraz szybki kontakt. Nigdy nie owijamy w bawełne i rzetelnie mówimy jak wygląda dana sytuacja.

Jak działamy?

Analiza Twojego biznesu

Na wstępnie sprawdzimy, co masz do zaoferowania swoim klientom i na czym polega Twój biznes. Przyjrzymy się również Twojej konkurencji. Dowiemy się, jakie są Twoje cele biznesowe, aby pomóc je Tobie zrealizować.

Konfiguracja programów analizujących

Skonfigurujemy wszystkie programy analizujące Twoją stronę internetową w tym Google Analystic oraz narzędzie do mouse trackingu. Dzięki prawidłowemu skonfigurowaniu narzędzi, będziemy mogli wyciągnąć rzeczywiste wnioski z funkcjonowania Twojej strony internetowej.

Analiza wydajności i SEO

Zrobimy testy wydajnościowe Twojej strony internetowej oraz wyciągniemy stosowne wnioski. Chcesz mieć chyba jak najwiecej wartościowych wejść na stronę? W odpowiedzi na Twoje oczekiwania sprawdzimy, jak wygląda optymalizacja witryny pod wyszukiwarki internetowe.

Analiza efektywności

Na tym etapie analizy dopatrujemy się najmniejszych szczegółów, każdych nieścisłości, każdej nieintuicojności, każdemu elementowi strony, który przeszkadza w sprzedaży. Nie martw się, po szczególowej analizie powiemy Ci co zrobić, aby naprawić te wszystkie szczególiki w końcu diabeł tkwi w szczegółach.

Zakończenie audytu

Po zakończeniu audytu strony i analizy wszystkich aspektów strony dostaniesz od nas całościowy raport ze stanu jej funkcjonowania. Oczywiście nie obejdzie się bez stosownych wskazówek i porad dotyczących rozwiązania wszelkich problemów sprzedażowych na stronie. Jesteśmy również gotowi rozwiązać te wszystkie problemy za Ciebie.

quote
Nie zwiększysz sprzedaży używając tych samych metod sprzedaży.
.

Kamil Łukaszewicz
CEO & Founder CreateBrand