Wiesz która reklama jest efektywna w social media?

Reklama, która dociera TYLKO do grona Twoich potecjalnych klientów, generując znikome opłaty za reklame, ale przede wszystkim ogromną sprzedaż. Tworzymy takie reklamy. Zjedź niżej, aby dowiedzieć się więcej!

Dowiedz się wiecej
features-img

Dlaczego reklama w social media jest efektywna?

Wszystkie grupy społeczne korzystają z social media, dlatego jest niezbędnym kanałem do promocji Twojego biznesu. Dzięki zawansowanym narzędziom reklamowym możemy docierać do konretych grup społecznych, optymalizując przy tym koszty reklamy i zwiększając zasięg potecjalnych klientów, którzy wygenerują większą sprzedaż Twoich produktów, bądź usług.

Czy wiesz, że reklama w social media może być za darmo?

Po efektywnej kampanii reklamowej masz większy organiczny zasięg Twoich potencjalnych klientów. Możesz go wykorzystać do sprzedaży Twoich produktów i usług. Żeby tego było mało, Twoja strona w social media będzie naturalnie dostawała więcej polubień, komentarzy i udostępnień.

features-img

Nasze kampanie Social Media

Precyzyjne grupy społeczne

Sprawdzamy dokładnie kim są Twoi klienci i analizujemy ich zachowania. Po przez tę technikę behawioralną kierujemy reklamę do osób identycznych, co Twoi klienci.

Facebook Ads

Wykorzystujemy Facebook Ads w oparciu o techniki behawioralne. Zawsze wybieramy najbardziej opłacalną formę reklamy przez co koszt kampanii jest nie wielki i Twój fanpage dostaje darmowe lajki tylko u Twoich potencjalnych klientów.

Instagram Ads

Nasze kampanie reklamowe na instragramie działają genialnie! Pamietaj jednakże, że reklama na instagramie nie jest przeznaczona dla wszystkich branż biznesu. Nie martw się, powiemy Tobie, czy Instagram Ads będzie dla Ciebie!

Wzrost sprzedaży

Maksymalizujemy sprzedaż w Twojej firmie, zwiększając również zasięg Twoich potencjalnych klientów. Pozyskasz klientów na zasadach remarketingu za darmo! Twój fanpage ogromnie powiększy się o nowe ilości pozyskanych klientów.

Konfiguracja Google Analytics

Skonfigurujemy odpowiednio Google Analystic, aby móc śledzić zachowania użytkowników na stronie oraz zbierać jak najwięcej danych do optymalizacji kampanii reklamowych.

Pomoc

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie oraz szybki kontakt. Nigdy nie owijamy w bawełne i rzetelnie mówimy jak wygląda dana sytuacja.

Jak działamy?

Analiza twojego biznesu

Na wstępnie sprawdzimy na czym polega Twój biznes oraz przyjrzymy się Twojej konkurencji. Dowiemy się jakie są Twoje cele biznesowe oraz oczekiwania wobec reklamy. Wybierzemy strategie reklam oraz zaproponujemy Tobie optymalny budżet na reklamy.

Behawioralne targetowanie

Przeanalizujemy zachowania Twoich klientów w social media, czego wynikiem będzie lista Twoich potencjalnych klientów, którzy będą skłonni dokonać zakupu Twoich produktów, bądź usług.

Konfiguracja reklam

Stworzymy i skonfigurujemy Twoje konto Google Analystic oraz reklamę w social media. Konfiguracja Google Analystic pomoże ustalić, skąd jest ruch na Twojej stronie internetowej oraz jak on przepływa. Natomiast konfiguracja reklam w social media w oparciu o techniki behawioralne pozwoli wygenerować Tobie ogromne zyski.

Optymalizacja i raportowanie

Skuteczna optymalizacja to wartościowe wejścia na Twoją stronę niskim kosztem. Będziesz dostawać cotygodniowy raport ze stanu reklam.

Osiągnięcie celów

Wreszczcie doszliśmy do najprzyjemniejszej dla Ciebie chwili - osiągnięcia zakładanego celu biznesowego. Nasza praca na tym poziomie się kończy, oczywiście możemy kontynuować współpracę wyznaczając coraz to nowe większe cele biznesowe.

quote
Nasza analiza ludzkich zachowań przyniesie Tobie więcej pieniędzy do portfela.
.

Kamil Łukaszewicz
CEO & Founder CreateBrand