Strona internetowa, która angażuje jej odbiorców.

Na efektywność strony internetowej wpływa wiele czynników. Trzeba zwrócić dużą uwagę na intuicyjność, prostote, szybkość działania strony, czy też na najbardziej widoczne miejsca na stronie. Projektujemy i tworzymy strony internetowe w oparciu o maksymalizację zysków biznesowych.

Dowiedz się wiecej
features-img

Wygląd, prostota, przejrzystość. Czy to naprawde jest takie ważne?

Oczywiście, że tak. Często strona internetowa jest pierwszym kontaktem klienta z Twoją firmą. Wyboraź sobie, jakby klient ujżał Ciebie na spotkaniu biznesowym w piżamie. Pierwsze odczucią na pewno byłoby nieciekawe. Serwis internetowy musi być również przejszysty i prosty, aby klient umiał się nim obsługiwać.

Szybkość i optymalizacja też ma znaczenie.

Jak Ty reagujesz, gdy coś się tnie, wolno chodzi, trzeba długo czekać na dany efekt? Denerwujesz się? Wyobraź sobie, że Twoi klienci również. Chcesz, aby Twój pierwszy wizerunek był stworzony na niekompetencji, powolności i niestabilności? Oczywiście, że nie! Klient nie kupi, jeżeli nie zaufa. Z tą ideologią tworzymy serwisy internetowe. Dlatego dla nas jest tak ważna szybkość i optymalizacja serwisu.

features-img

Nasze strony internetowe

Przejszysty design

Nasze strony internetowe charakteryzują się przejrzystym i ładnym wyglądem. Strona internetowa ma za zadanie zachęcać klienta do kupna Twoich usług, bądź produktów, a nie go odstraszać.

Zoptymalizowany kod

Przykładamy się na pisanie zoptymalizowanego kodu, wiemy, że stabilność pracy serwisu oraz jego szybkość ma ogromną korelację z jego przychodami. Stawiamy na jakość.

Priorytetem cele biznesowe

Zawsze naszym priorytetem będą Twoje cele biznesowe. Po co się buduje strony internetowe? Oczywiście, żeby przynosiły konkretne rezultaty biznesowe. Przygotujemy stronę internetową tak, aby spełniła Twoje cele.

Optymalizacja SEO

Nawet najpiękniejsza, najbardziej przejrzysta strona może nie mieć rezultatów, gdy nie zadbamy o pozyskiwanie klientów. Wyszukiwarki internetowe są świetnym narzędziem do ich pozyskiwania, dlatego dbamy o optymalizację SEO.

Konfiguracja narzędzi analitycznych

Skonfigurujemy narzędzia analityczne, które pomogą wyciągać wnioski i zwiększać sprzedaż. Podstawowym takim narzędziem jest Google Analytics, czy też narzędzie pokazujące, gdzie użytkownicy przesuwają kursor - mouse tracking.

Pomoc

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie oraz szybki kontakt. Nigdy nie owijamy w bawełne i rzetelnie mówimy jak wygląda dana sytuacja.

Jak działamy?

Analiza twojego biznesu

Na wstępnie sprawdzimy na czym polega Twój biznes oraz przyjrzymy się Twojej konkurencji. Dowiemy się, jakie są Twojej cele biznesowe oraz oczekiwania wobec strony internetowej. Wybierzemy najlepszy układ strony.

Zatwierdzenie projektu

Pokażemy Tobie wstępne rysunki strony internetowej, tak abyś mógł ocenić, czy strona będzie spełniać Twoje wymagania. Po zatwierdzeniu przygotujemy cały wygląd strony, który przejdzie w faze kodowania.

Kodowanie

Zajmiemy się teraz Twoim serwisem od strony technicznej. Wdrożymy cały design i system zarządzania treścia oraz szereg innych funkcji. Napiszemy czysty i zoptymalizowany kod.

Testy i konfiguracja

Po zakończonym procesie tworzenia strony, poddamy ją dużą ilością testów, aby Twoja strona internetowa działała perfekcyjnie. Na tym etapie skonfigurujemy również wszystkie narzędzia analityczne.

Osiągnięcie celów

Po ciężkich pracach nad Twoją stroną internetową doszliśmy do jej zakończenia. Mamy nadzieję, że efekt naszej pracy przełoży się na przyjemność korzystania z serwisu przez Ciebie oraz przez Twoich klientów.

quote
Zbudujesz z nami serwis internetowy, który będzie sprzedawał.
.

Kamil Łukaszewicz
CEO & Founder CreateBrand